FileZilla

FileZilla dla Mac

Przysyłaj pliki z mocą Godzilli

FileZilla to darmowy klient FTP. Program doskonale sprawdza się w przesyłaniu danych na serwer, działa bardzo szybko i ma potężne możliwości.FileZilla jest niezbędna w przyborniku każdego webmastera i nie tylko. Pozwala sprawnie i łatwo wysyłać i...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybkość
  • Obsługa dużych plików
  • Ogromne możliwości

Wady

  • Skomplikowany interfejs

Doskonały
9

FileZilla to darmowy klient FTP. Program doskonale sprawdza się w przesyłaniu danych na serwer, działa bardzo szybko i ma potężne możliwości.

FileZilla jest niezbędna w przyborniku każdego webmastera i nie tylko. Pozwala sprawnie i łatwo wysyłać i pobierać pliki z serwera FTP. Niestety interfejs programu nie należy do najprostszych i korzystanie z niego musi zostać poprzedzone dłuższym studiowaniem wszystkich funkcji, a tych jest sporo.

FileZilla posiada potężne możliwości. Program potrafi sam wznowić zerwane połączenie z serwerem, obsługuje transfer nawet plików do 4 GB oraz umożliwia kontrolę prędkości przesyłania archiwów. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie przydatna, gdy równocześnie słuchamy np. radia internetowego.

Co prawda FileZilla nie dorasta innym programom tego typu do pięt, jeśli chodzi o intuicyjny interfejs, ale bije je na głowę możliwościami i funkcjonalnością. To zdecydowanie najpotężniejszy klient FTP na Mac, jaki testowaliśmy.

FileZilla to bardzo dobry program, skierowany raczej do profesjonalistów i osób nie oczekujących cukierkowego, cieszącego oczy interfejsu. Doskonale sprawdza się w ciężkiej pracy.

Najczęściej pobierane Klienty FTP na mac

FileZilla

Download

FileZilla 3.36.0 dla Mac

Opinie użytkowników o FileZilla

Explore apps

×